Br 100 T

Satıcı :  Mena Dedektör
: Stokta
207,434.55

Uygun Fiyat
Garantisi

7/24
Destek

BR 100 T ikinci nesil, dünyanın en iyi dedektörlerinden biri olan Uzaktan Algılama ile çalışan uzaktan algılama ile çalışan bu cihazın eski modeli 2011 ve 2013 yılları arasında elde edilen bu cihazın eski modeli maden arayıcıları ve araştırmacılar arasında büyük bir yaygınlık kazandı çünkü herkes uzun süredir bahsetmişti. -Range cihazları BR 100'den bahsetmeli Her kaşifin hayali haline gelen ve gömülü tarihi hazineleri arayan modern bilimsel teknoloji ile çalışır, osiloskop ve filtrelenmiş sinyaller tarafından çok kısa sürede hazineleri ve gömüleri iki kez yakalamasını sağlar. dikey ve yatay bir mesafede dünyanın kıvrımlarının makine yönü ile.Amerikan şirketi BR DETECTOR bu cihazın yeteneklerinin geliştirilmesi ve modernizasyonu konusunda ilerlemiştir, bu ürün için nadirdir, bilimsel ve küresel olarak her zaman modern ürünlerin başındadır, bu cihazın ikinci neslini (BR 100 T 2016) mekanik olarak yayınlamıştır. modern ve konforlu tasarımın, cihazın kullanım kolaylığı ve hareket kabiliyetinde büyük rolü vardır.

BR 100T 2016 :

Bu cihaz, diğer tüm geleneksel cihazlardan tamamen farklı yeni bir tasarım üretmektedir ve sıradan bir kullanıcı veya bir kullanıcı olsun, cihazın tüm kullanıcıları ile orantılı, yeni verimli ve yüksek kapasiteli bir hizmetle yenilikçi olmak için tam anlamıyla sentezlenmiştir. uzman veya şirketler arama ve keşif. Bu cihaz, renkli LCD Yüksek Çözünürlüklü ekrana sahip ilk uzaktan algılama cihazı olacak renkli bir LCD ekran içerebilir. Cihaz, küçük boyutu ve kullanım kolaylığı ve aramada yaygara ve çaba sağlama hedeflerinin hızlı keşfi ile karakterizedir.

Cihazın avantajları ve özellikleri:

1. İki tür araştırmadan oluşan ikili sisteme sahip bir cihaz, hedefin keşfedilmesini sağlayan daha doğru sonuçlar elde etmek için daha fazla fırsat sağlar Hedefin derinliğini ölçme imkanı

2. Kısa sürede arazileri tarayın ve Anket yapın

3. Aşağıdaki unsurların tespiti için cihaz ayarlama imkanı: altın - Mağaralar - gümüş - bronz

4. Gerekli derinliği seçebileceğimiz 25 metreye kadar derinlikleri keşfeder

5. Dijital lazer dedektörü

6. Serbest hareket anten sistemine göre cihazın üst kısmında geri çekilebilir antenler ( Antinat ) Dünyada bir ilk olarak sentezlenmiş ve geliştirilmiştir ve yüzeyin altındaki altın külçelerini ve altını, mağaraları ve tünelleri ve yeraltı mezarlarını ortaya çıkarmada uzmandır. 25 metre derinliğe kadar zemin ve önümde 1.000 metre.

7. Cihazda araştırma ve hedefe erişim için mevcut olan iki özellik

8. Rehberlik, bir nakile ihtiyaç duymadan uzaktan çalışıyor Yer Sensörleri, kılavuz kılavuz aracılığıyla altın ve mağaralara ulaşmak içindir.

cihaz aksesuarları:

Cihaz aşağıdaki ana öğelerden oluşur:

Cihazın radar ekranını içeren ana ünite

1. belirtmek için gönderen cihaz

2. cihazı taşımak için tutacak

3. Cihazdaki tüm düğmeleri içeren cihazın ekranı.

4. Taşıma Çantası Su Geçirmez

Altın nasıl kullanılır ve tespit edilir:

Cihazı toprağa paralel olarak taşıyoruz ve ekrana tıklayıp aranacak hedefin seçimi ile cihazı açıyoruz.

Örneğin (altın) altın metalini seçmemiz gerekiyor ve sonra istediğimiz derinliği seçiyoruz: (5 m - 10 m - 15 m - 20 m - 25 m) sonra Ön Menzil'i seçiyoruz ve buna göre arama hakkı veriyoruz. Aramak istediğimiz alanın büyüklüğüne, Örnek ( 200 metre - 400 metre - 600 metre - 800 metre - 1000 m ) ve daha sonra cihaz yere sinyal ve titreşimler gönderene kadar biraz bekleyiniz. dikey ve yatay, ve daha sonra cihazın taranacak alanda makineye giriyoruz, seçtiğimiz metalin herhangi bir sinyalini alması için, hedef tabanlı bir radar alırken hidrolik bir radar cihazı hareketi hedefe doğru gidiyor ve doğrudan hedefin üzerinde dururken sinyal vermek için cihazı takip ediyor ve hedefin derinliğini doğru bir şekilde belirliyoruz.

1. İki Yıl Garanti

2. ABD'de üretilmiştir

Nakliye Maliyeti
Teslimat Süresi 1 İş Günü içinde gönderilmeye hazır
Satıcı Konumu Istanbul, Turkey

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorum yapan ol!