MEGA 3D Phoenix

Satıcı :  Mena Dedektör
: Stokta
219.962,26

Uygun Fiyat
Garantisi

7/24
Destek

Phoenix metal dedektörü, çok büyük derinliklerdeki antik hazineleri ve mezarları bulma ve tespit etmede daha hızlı ve daha doğru sonuçlar sağlayan tamamen yeni bir zemin tarama teknolojisine sahip bir 3D zemin tarayıcıdır.

Mega Detection şirketi, Phoenix 3D yer tarayıcısı aracılığıyla, profesyonel maden arayıcıları ve eski eserler ve altın hazineleri arayan hazine avcıları için uygun 3 arama sistemine sahip etkili bir profesyonel cihaz sağlar.

Phoenix, tarama verilerini görsel olarak analiz etmek için tüm araçları sağlayan güçlü analiz uygulaması “Multi Visual Analyzer” aracılığıyla doğrudan cihaz ekranında veya bir Android tablet aracılığıyla 3D zemin taramasının sonuçlarını görüntüleyerek zengin bir görsel kullanıcı deneyimi sağlar.

Öte yandan, profesyoneller için tasarlanmış bir cihaz olmasına rağmen, ayarların ayarlanması ve çeşitli tarama seçeneklerinin yanı sıra çeşitli tarama seçeneklerini kolaylaştırmak için özenle tasarlanmış çok dilli modern yazılım programı sayesinde cihaz kullanımı kolaydır. sonuçların görüntülenmesi.

Nakliye Maliyeti
Teslimat Süresi 1 İş Günü içinde gönderilmeye hazır
Satıcı Konumu Istanbul, Turkey

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorum yapan ol!