Phoenix Metal Detector

Satıcı :  Mena Dedektör
: Stokta
213.766,14

Uygun Fiyat
Garantisi

7/24
Destek

Phoenix Metal Dedektörü

Alman firması Mega Detection'a ait Phoenix Metal Dedektör cihazı, şirketin en son sürümü olup, üç farklı arama sistemi üzerinden tüm görüntüleme tarama teknolojilerini tek bir cihazda içeren dünyadaki ilk kapsamlı yer görüntüleme tarayıcısıdır.

Phoenix Metal Dedektörü, MGS çoklu zemin tarayıcısı ve VST yüksek sinyal verici ve alıcı probu aracılığıyla zemini taramak için tamamen yeni bir teknoloji içerir. Sonuçları cihaz ekranında veya Multi Visual uygulama Analyzer aracılığıyla tablet üzerinden görüntüleme imkanı sunar.

Phoenix cihazı, tarama araçları ve yerleşik arama sistemleri kullanarak altın hazinelerini, derin mezarları, eski eserleri ve tüm mineralleri tespit edebilir. Aynı zamanda boşlukları, tünelleri ve mağaraları tespit etme yeteneği ile çok yönlü bir kullanım sunar.

Profesyonel Metal Dedektörü

Phoenix yer tarayıcısı, profesyonel madencilerin işine odaklanmış profesyonel bir metal dedektörüdür. Ancak çok dilli bir program ile kullanımı amatörler ve acemiler için de kolaydır. Bu program, kullanıcılara basit bir grafik arayüzü sunar. Yer etüdü ayarlarını belirlemeden, arama sistemlerini seçmeye ve gömülü hedefleri doğru bir şekilde tespit etmeye yardımcı olur. Bu sayede en iyi performans elde edilirken kullanıcılar sonuçları görsel olarak görüntüleyebilir.

Nakliye Maliyeti
Teslimat Süresi 8-15 İş Günü İçinde Kargoya Hazır
Satıcı Konumu Istanbul, Turkey

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorum yapan ol!