Conrad Pro 800

Satıcı :  Mena Dedektör
: Stokta
46.482,75

Uygun Fiyat
Garantisi

7/24
Destek

Conrad Pro 800 Teknik Özellikleri
Maksimum ölçüm derinliği: 15 m
Çalışma Gerilimi: 12V
Toplam Boyut: 180 x 250 x 55 mm
Ağırlık: 3000g
128Mhz işlemci
1024MB bellek
64 x 128 piksel çözünürlük
Kablosuz kompakt tasarımlı ana ünite
Eşzamanlı grafik aktarımı
16 hafıza kayıt fonksiyonu
Otomatik ve manuel arama seçimi
Işık ve kontrast ayarı
manyetometre
Conrad Pro 800, derine nüfuz eden EM sistemi ile birlikte, derinlikteki nesneleri bulabilen bir tarama fonksiyonuna da sahiptir. 10 cm x 10 cm'den büyük ve 30 cm'den daha derin nesneleri ortaya çıkarabilirsiniz. Conrad, basit kullanımı sayesinde düz olmayan zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir.

2 yıl servis garantisi ve 5 yıl ücretli yedek parça garantisi ile CE Kalite yönetmeliklerine uygun Conrad ürünü yeraltı gözünüz olacak.

CE Kalite Politikalarına Uygunluk Belgeli Videolu Define Arama Cihazı
Pro 800, yeni özellikleri ve güncellenmiş içeriği ile kullanımı daha basit ve daha profesyonel.

Pro 800, hedeflenen alandaki düzensizlikleri tespit eden elektromanyetik darbe yöntemini temel alır. Böylece cihaz, katman oluşumları, boşluklar, yeraltı su seviyeleri gibi doğal özelliklerin yanı sıra mezar veya gömülü nesneleri de algılar ve tespit eder. Basit kullanımı ile en büyük yardımcısı Conrad Pro 800 hakkında bilgi alın.

Üstün mikroişlemci teknolojisi sayesinde toprak terazisi, derinlik ölçümü ve 16 hafızada veri depolama cihaz tarafından otomatik olarak yapılmaktadır. 3D grafiklerle analiz edilen bölgenin değerlendirilmesi bilgisayar tarafından canlı, renkli ve detaylı hale getirilebilir ve bu sayede işinizi daha profesyonel hale getirebilirsiniz.

Yeraltı Görüntüleme Cihazları Genel Bilgi
Yeraltı görüntüleme için kamu hizmetleri algılama uzaktan algılama araçları on yılı aşkın bir süredir kullanılmaktadır. Yeraltı görüntüleme raporlama hizmetlerinde ve halka açık alanlarda aranan malzemeleri tespit etmek için hem elektromanyetik (EML) hem de yer radarı (GPR) donanım ve yazılımlarını kullanıyoruz. Bu sayede ihtiyacınız varsa sitemizden tüm yer altı görüntüleme cihazlarına masaj yapabilirsiniz.

Nakliye Maliyeti
Teslimat Süresi 1 İş Günü içinde gönderilmeye hazır
Satıcı Konumu Istanbul, Turkey

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorum yapan ol!