Hakkımızda

Mena dedektörü 1999'dan beri faaliyet göstermektedir.

Ürün yelpazesi uygun olarak HACCP standartlarına uygun gıda, geri dönüşüm ve Hazine altın dedektörleri, yer altı görüntüleme ve bilgisayarlı alan tarama cihazları, üst arama dedektörleri, metal dedektörler, su kaçağı tespit cihazları, kablo ve boru tespit cihazları, tespit cihazları, vana ve rogar kapağı, Avrupa Birliği içerir. plastik endüstrisi için metal dedektörlerinden tekstil endüstrisinde kullanılan iğne dedektörlerine.

 

 

SATIŞ SONRASI SERVİS SATIŞ NOKTALARI VAR

Ana hedefi sağlam, özgün, kaliteli ve güvenilir ürünler tedarik etmek ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak olan MENA Dedektör, uzman kadrosu ile sattığı tüm ürünlerde satış sonrası teknik servis hizmetleri ile kendisini rakiplerinden ayırmaktadır.

Teknik servisimiz her yıl Türk Standartları Enstitüsü tarafından denetlenmektedir. Deha teknik Servis'in TSE (Türk Standartları Enstitüsü) -HYB (hizmet yeterlilik belgesi) bulunmaktadır. Türk Ticaret Kanunu'na göre tüm ürünlerimiz en az 2 Yıl Garantilidir ve kullanıcı hatası olmadığı sürece fatura tarihinden itibaren 2 yıl boyunca ücretsiz onarım ve parça değişimi yapılmaktadır. Firmamız 10 yıldır sattığı her Ürün için yedek parça tedarik etmekten sorumludur.

 

D Dedektör, ISO 9001: 2008 kalite belgelendirme standartları çerçevesinde faaliyetlerine devam etmektedir