MEGA Gold

Satıcı :  Mena Dedektör
: Stokta
118,408.77

Uygun Fiyat
Garantisi

7/24
Destek

MEGA GOLD'UN TARAMA ÖZELLİKLERİ
Mega Gold'daki benzersiz Mega Detection teknolojisi, altın madenciliği ve metal tespiti alanında çalışan Alman ve uluslararası kuruluşlar tarafından dünya çapında ilk sıralarda yer aldı.
Mega Gold, tüm arazi ve toprak türlerinde altın ve gümüş gibi farklı hedefleri belirlemek için yüksek hassasiyetli frekanslar kullanarak çalışır.
Cihaz yüksek kaliteli plastik malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Elektronik devreleri sıcaktan ve soğuktan etkilenmez.

MEVCUT DİLLER
Mega Gold, 8 uluslararası dilde kullanılabilen, kullanımı kolay, çok dilli bir grafik kullanıcı arayüzüne sahiptir. Kullanıcı, cihaz açıldığında Diller menüsünden bunlardan birini seçebilir, cihaz kapatılıp yeniden başlatıldıktan sonra bile bu dilde çalışmaya devam eder.

Mevcut Diller:

Almanca – İngilizce – Rusça – Fransızca – İspanyolca – Farsça – Türkçe – Arapça

LCD EKRAN
Cihaz açıldığında, yüksek çözünürlüklü renkli ekranda dil seçimi, arama sistemi seçimi ve ardından tespit edilecek hedef tipinin belirlenmesi gibi tüm ayar ve seçenekler görüntülenecektir.

LAZER SİSTEMİ:
Cihazla birlikte gelen bu yeni teknoloji, Lazer Yer Tespit Sistemi, tespit edilen hedefin uzun mesafeden doğru yönünü belirlemek ve kullanıcının yönünü görsel olarak bulmasına yardımcı olmak için kullanılır.

UZUN ÖMÜRLÜ PİLLER
Cihaz, dayanıklı lityum iyon piller kullanarak çalışır. Kolayca şarj edilebilir ve 10-15 saat arasında kesintisiz çalışma süresi sağlar. Cihaz ayrıca normal bir şarj cihazı ve seyahat adaptörü ile birlikte verilmektedir.

Nakliye Maliyeti
Teslimat Süresi 1 İş Günü içinde gönderilmeye hazır
Satıcı Konumu Istanbul, Turkey

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorum yapan ol!