Mega G3

Satıcı :  Mena Dedektör
: Stokta Yok
140,969.22

Uygun Fiyat
Garantisi

7/24
Destek

Mega G3 cihazının özellikleri:

İki arama sistemi

Mega G3 cihazı, araştırmacı için tespit ve keşif sürecini kolaylaştıran ve cihaz içerdiği için hedefleri kolayca elde eden iki arama sistemi içerir:

  1. Uzun menzilli sensör sistemi.
  2. İyonik arama sistemi.

Araştırma alanının genişletilmesi

Mega G3 cihazı, arama sürecinde, dünya yüzeyinde 2000 metreye kadar araştırma alanını genişletme, geniş ve açık alanların yanı sıra zorlu arazilerin araştırılmasına yardımcı olan büyük yeteneği ile karakterize edilir ve bir arama derinliğine ulaşır. Dünya yüzeyinin 40 metre altında.

Çoklu programlar

Mega G3, aranacak hedefler için sekiz program içerir, yani:

Altın hazineler – ham altın – gümüş – bronz – bakır – mağaralar ve boşluklar – değerli taşlar – elmaslar

İzolasyon olasılığı

Cihaz izolasyon teknolojisi içerir ve radyoaktif kayaçlardan veya cihazda belirtilmeyen diğer minerallerden araştırmacıyı rahatsız edecek şekilde etkilenmez.

Derinlik ölçüm birimi

Mega G3, aşağıda detaylı olarak anlatacağımız hedefin derinliğini ölçmek için bir Deep Master derinlik ölçüm birimi içerir.

Kullanım kolaylığı

Mega G3, kullanım kolaylığı ile karakterize edilir, böylece yeni başlayanlar da üzerinde eğitim alabilir ve kolay ve hızlı bir şekilde öğrenebilir ve tüm dilleri ve zarif şeklinin akışını ve ekranın netliğini içerir.

Çoklu dil

Cihaz, çok dillilik ile karakterize edilir, tüm dünyaya yayılır ve Arapça, İngilizce, Almanca, Fransızca, Türkçe, İspanyolca vb. dahil olmak üzere tüm dilleri içerir.

Nakliye Maliyeti
Teslimat Süresi 1 İş Günü içinde gönderilmeye hazır
Satıcı Konumu Istanbul, Turkey

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorum yapan ol!