Proton G-1 Gauss Meter

Satıcı :  Mena Dedektör
: Stokta Yok
42,000

Uygun Fiyat
Garantisi

7/24
Destek

PROTON SERİLERİNİN YENİ GELİŞTİRİLMİŞ SEZYUM SENSOR TEKNOLOJİSİ ÖZEL OLARAK OLARAK TASARLANMIŞ SENSORLERİNİ G-1 MODELİNE ÖZEL DİĞER CİHAZLARA NAZARAN İÇERİSİNDEKİ YAZILIM VE DONANIM SAYESİNDE DERİNLİK ,ÇÖZÜNÜRLÜK VE HASSASİYETLİĞİNİ ARTTIRAN SENSORLERİ BULUNMAKTADIR.

G-1 KENDİ BÜNYESİNDE BULUNAN BİRÇOK DONANIMSAL ÖZELLİĞE SAHİPTİR. BU ÖZELLİKLER ARASINDA GPRS KONTROLÜ, SENSOR ANLIK HASSASİYET VE KALİBRASYON AYARININ KİŞİ TARAFINDAN TAHİN EDİLİP ÇEKİM ALANINDA EN İYİ SONUCU ALMANIZI SAĞLAMAKTADIR. G-1 TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE ÇEKİM YAPILAN ALANIN HER BİR CM’Nİ NET BİR ŞEKİLDE GPRS BELİRTECİYLE ANLIK KAYIT SAĞLAYARAK KAZI ESNASINDAKİ HATALARI NEREDEYSE YOK ETMEKTEDİR. BUDA G-1’İN DİĞER MODELLERE NAZARA DAHA ÜSTÜN KONUMLANDIRMA ÖZELLİĞİ SAĞLAMAKTADIR.

G-1 AYARLANABİLİR SENSOR HASSASİYETİ DERİNLİĞİN OPERATÖR TARAFINDAN AYARLABİLMESİNE OLANAK SUNAR. BUDA GEREKSİZ DERİNLİKLERDE YADA İSTENİLEN DERİNLİĞE G-1’İN İNMESİ SAĞLANILABİLMEKTEDİR.

G-1 KULLANIMI OLDUKÇA RAHAT DAHİLİ 3 HAFIZA YANI SIRA CANLI MANUEL, CANLI AUTOMATİC TARAMA OLANAĞI SUNMAKTADIR.

G-1 ÖZEL ÜRETİLMİŞ BATARYASI SAYESİNDE 20 SAATE YAKIN KULLANIM SÜRESİ VARDIR.

G-1 TOPRAKALTINA DAİR GÖMÜLÜ BULUNAN METALLER, ODALAR, TÜNELLER, DUVARLAR, METAL OLMAYAN OBJELER GİBİ OLUŞUMLARI OLAY YERİNDE ANINDA TESPİT OLANAĞI SUNMAKTADIR.

G-1 ARKEOLOJİK ARAŞTIRMALARININ YANI SIRA BİRÇOK SEKTÖRTERDE KULLANILABİLMEKTEDİR. ÖRNEK VERMEK GEREKİLİRSE. KABLO, BORU, KÜNK GİBİ TOPRAKALTINDA KAYBOLMUŞ NESNELERİN YERİNİ KESİN BİR ŞEKİLDE TESPİT EDEBİLMEKTEDİR. BU DURUM YANI SIRA BELEDİYELER, GÜVENLİK GÜÇLERİ, ARKEOLOGLAR, ZEMİN ARAŞTIRMACILARI YADA HOBİ AMAÇLI KULLANIMA UYGUNDUR.

G-1 REFLECTION 3D YAZILIMI İLE TOPRAK ALTINDA GÖLÜMÜ BULUNAN METALLER, YAPILAR VS. GİBİ OLUŞUMLARI KUSURSUZ DETAYLI BİR BİÇİMDE KULLANIMI HERKES TARAFINDAN RAHATLIKLA YAPILABİLECEK KOLAYLIKTADIR.

REFLECTION 3D İYİ BİR METAL AYRIMININ YANI SIRA CİSMİN TAHMİNİ DERİNLİĞİNİ ÇOK AZ BİR HATA PAYIYLA VEREBİLMEKTEDİR.

G-1 SON TEKNOLOJİ İLE DONATILMIŞ ÜSTÜN, PERFORMANSLI, KONPAKT BİR TASARIMA SAHİPTİR. BU YILINDA EN İYİ MÜHENDİSLİK ÜRÜNÜDÜR.

AKSESUARLARI

  1. – GAUSS METER SENSOR
  2. – GRAVE SENSOR
  3. – TUNNEL SENSOR
  4. – PROTON MAGNOMETER SENSOR
  5. – SEZYUM SENSOR

STANDART MODELDE ” GAUSS METER SENSOR ” BULUNMAKTADIR. DİĞER SENSORLER OPSİYONELDİR. FİYAT DEĞİŞİKLİĞİ GÖSTERİR. 

Nakliye Maliyeti
Satıcı Konumu Istanbul, Turkey

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorum yapan ol!