Mega Diamond Locator

Satıcı :  Mena Dedektör
: Stokta
139.431,60

Uygun Fiyat
Garantisi

7/24
Destek

Mega Elmas Bulucu: Değerli Taş Dedektörünün Yeni Nesli

Mega Diamond Locator: Değerli Taş Dedektörlerinde Yeni Bir Dönem

Mega Diamond Locator, Mega Locators Germany şirketinin en son ürünüdür ve bu cihaz, değerli taş dedektörleri alanında bir kilometre taşı olarak öne çıkıyor.

Teknoloji ve Performansta Yenilik

Bu yeni versiyon, program ve elektronik devrelerdeki çeşitli özellik ve detayların geliştirilmesiyle en üstün performansı sunmak üzere tasarlanmıştır. Mega Diamond Locator, araştırmacılara arama yapma ve değerli taşları tespit etme imkanı sunan birinci sınıf bir cihazdır.

Çok Çeşitli Değerli Taşları Keşfedin

Safir, zümrüt gibi birçok farklı değerli taş türünün yanı sıra doğal elmasların da keşfini yapabileceğiniz bu cihaz, yer altındaki bu değerli taşları bulmanıza olanak tanır.

Uzun Menzilli ve Derinlikli Arama Sistemi

Mega Diamond Locator'ın arama sistemi, uzun menzilli bir yer tespit sistemidir. Geniş 2500 metrelik tarama alanı ve 60 metreye kadar derinlik yeteneğiyle değerli taşları tespit etme imkanı sunar.

Kullanımı Kolay Arayüz

Cihaz, çekici bir grafik arayüze sahiptir ve kullanımı son derece basittir. Önceden tanımlanmış programlardan farklı değerli taşlar için arama programını seçmek kullanıcıya kolaylık sağlar. Sonrasında ise ön tarama ve derinlik ayarlarını yaparak doğrudan aramaya başlayabilirsiniz.

Nakliye Maliyeti
Teslimat Süresi 8-15 İş Günü İçinde Kargoya Hazır
Satıcı Konumu Istanbul, Turkey

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorum yapan ol!