PROTON ELİC LB 2

Satıcı :  Mena Dedektör
: Stokta
107,000

Uygun Fiyat
Garantisi

7/24
Destek

PROTON ELIC LB-2 LİDAR TEKNOLOJİSİ

Yeni Kampanyalı fiyatı ile kaçırılmıyacak fırsat 

Hızlı tanım:2 Satır 16 Sütun 64 Piksel termal kameradır. Baktığı açıdaki termal farklılıkları 64 piksel çözünürlüğünde görebilir. GÖRÜŞ AÇISI 60 DERECEDİR.

Manyetik Sensör: Manyetik sensör bulunduğu konumdaki DC manyetik alan şiddetini ölçer. Her sensör kendi bulunduğu noktadaki baktığı eksendeki manyetik alan şiddetini ölçer. Şiddetini ölçerek hızlı veri toplamasını sağlar. 

Sistem ya da termal ya da manyetik olarak seçmeli çalışabilir tüm sensörlerden veri topladıktan sonra baktığı yön bilgisi ile birlikte bilgisayar yazılımına bluetooth üzerinden veriyi gönderir.

Bilgisayar ortamında bir kürenin merkezinde olan kamera kürenin kabuğuna içeriden doğru bakar alınan sensör bilgilerine göre kürenin kabuğunun iç yüzeyine ilgili renge boyar.

BU DURUM YAZILIM ORTAMINDA HER BİR METAL İÇİN AYRI RAKAM OLARAK KARŞILAR BUDA AYRIM OLANAGI SUNMAKTADIR.

RENK KARŞIGI KISACA (METAL KIRMIZ-BOŞLUK MAVİ-TORAK YEŞİL) RENK OLARAK EKRANA YANSIMAKTADIR.

İMKAN VE KABİLİYETLERİ:YER ALTINDA GÖMÜLÜ BULUNAN EL İCRATI İLE YADA DOGAL ZEMİNE OYULARAK OLUŞTURULMUŞ TÜNEL-ODA-DEPO) TARZI OLUŞUMLARI VE GÖMÜLÜ BULUNAN METALLERİ TESPİTİNDE (BETONARME-HORASAN-KAYA-TOPRAK) BOŞLUK YADA METALLERİ TESPİT EDEBİLİR.

BUNUN YANI SIRA KAPALI EV İÇİ ARMALARI VEYA MAGARA GİBİ İÇ MEKAN ARAMALARI İÇİN UYGUN MENÜ SEÇNEGİ VARDIR ÖRNEGİN (İÇ MEKAN TARAMA-DIŞ MEKAN TARAMA )

PROTON ELIC LB-2 YENİ NESİL BİR PROTON ELIC SERİSİDİR LB-2 ÖZELLEŞTİRİLMİŞ LİDAR VE 64 PXS THERMAL SENSÖRÜ YANI SIRA 4 ADET MANYETİK ÇOKLU SENSÖRE SAHİPTİR.

LB-2 1000 MT MENZİL VE İYİ TOPRAK ŞARTLARI VE DOĞRU KULLANIMDA 50 MT DERİNLİĞE NÜFUS ETMEKTEDİR 3D ÖZELLEŞTİRİLMİŞ KENDİ ÖZEL PROGRAMI İLE 3D-4D SUNUMA SAHİPTİR ( METAL AYRIMI,DERİNLİK TESPİTİ,UZAKLIK BİLGİSİ,VE HEDEFİ NOKTALAMAK İÇİN HESAPLAYAN LIDAR SENSÖR,İSTENİLDİĞİNDE DETAYLI ANALİZ İÇİN (-DAT-VE GRID) DOSYASI ÇEVİRİSİ VARDIR )

LB-2 /64 PXS THERMAL ÖNCEKİ MODELLERE GÖRE 64 KAT DAHA HASSAS VE DAHA GÜÇLÜ AYNI ZAMANDA DAHA GENİŞ BİR LANI SANİYELER İÇERİSİNDE EKRANDA YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK SUNAR.

LB-2/2 Lİ GELİŞTİRİLMİŞ VE ÇOKLU PROP İLE DAHA GÜÇLÜ VE DAHA NET VE ÇOK KISA SÜREDE TARAMA İMKANI SAĞLAMAKTADIR.

LB-2/LİDAR SENSÖR SAYESİNDE DAHA HIZLI BİR YÜZEY TANIMASI İLE NETLİĞİ ARTTIRIR.

LB-2/NOKTALAMADA GÜÇLÜ OLAN LAZERİ İLE SİZE HEDEFİN YERİNİ RAHATÇA İŞARETLEMEKTEDİR.

LB-2/24 SAAT DAYANABİLEN UZUN SÜRE KULLANILABİLİR BİR CEP BATARYASINA SAHİPTİR-HAVA KOŞULLARI SÜREYİ DEGİŞTİREBİLİR.

LB-2/SU GEÇİRMEZ VE DARBEYE DAYANIKLI ÇANTASI VARDIR

LB-2/YAZILIM CD'Sİ DAHİLDİR

LB-2/KULLANIM CD'Sİ DAHİLDİR

LB-2/ÜCRETSİZ UYGULAMALI EĞİTİM VERİLMEKTEDİR

LB-2/SINIRSIZ TELEFON DESTEĞİ VERİLMEKTEDİR

LB-2/2 YIL GARANTİ KAPSAMINDADIR

Not-Bilgisayar dahil değildir

Uyumlu Bilgisayar windows 10

                                                                       LB-2 SAHİP OLDUĞU SERTİFİKALAR

CE BELGESİ

ISO 9001 KALİTE BELGESİ

ISO 14001 KALİTE BELGESİ

ISO 22000 KALİTE BELGESİ

ISO 45001 KALİTE BELGESİ

ISO 27001 KALİTE BELGESİ

ISO 10002 KALİTE BELGESİ

OHSAS 18001

DİĞER RESMİ KURUMLARDAN REFERANSLIDIR

NOT-DONANIMSAL FARKLILIKLAR FİYAT FARKLILIGI GÖSTEREBİLİR

✔HIZLI TANIM:4 satır,16 sütun,64 piksel termal kameradır.Baktığı açıdaki termal farklılıkları 64 piksel çözünürlüğünde görebilir.Görüş açısı 60 derecedir.
✔MANYETİK SENSÖR:Manyetik sensör bulunduğu konumdaki DC manyetik alan şiddetini ölçer.Her sensör baktığı eksendeki manyetik alan şiddetini ölçer.JEO FAZ 2 adet olması aynı anda 2 farklı noktadaki manyetik alan(FAZ) şiddetini ölçerek hızlı veri toplamasını sağlar.
✔Sistem thermal yada manyetik olarak seçmeli çalışabilir. Bütün sensörlerden veri topladıktan sonra,baktığı yön bilgisi ile birlikte bilgisayar yazılımına bluetooth üzerinden verileri
aktarır.
✔Proton Elıc LB-2 1000 metre tarama menzili ve doğru kullanım koşullarında ve objenin büyüklüğüne göre 50 metre derinliği algılamaktadır.
✔Bilgisayar ortamında,bir kürenin merkezinde olan kamera kürenin kabuğuna içeriden doğru bakar ve alınan sensör bilgilerine göre ,kürenin kabuğunun iç yüzeyini ilgili renge boyar.Bu doğrultuda thermal yada manyetik alan şiddetinin renk karşılığı olarak görüntü oluşturur.
✔Bu durum yazılım ortamında her bir metal objeler için ayrı ayrı sayısal değerler alarak,ayrım olanağı sunmaktadır.
✔Renk karşılığı kısaca,metal objeler kırmızı,boşluk mavi,toprak yeşil renk olarak ekrana yansıtmaktadır.
✔İMKAN VE KABİLİYETLERİ:Yer altında gömülü bulunan el icraati yada doğal zemine oyularak oluşturulmuş,tünel,oda,boşluk gibi oluşumları ve gömülü olan metal objeleri net bir şekilde tespit edebilir.
✔Cihazımız 2 yıl garanti kapsamındadır.
✔Cihazımız,CE BELGESİ - ISO 9001 KALİTE BELGESİ - ISO 14001 KALİTE BELGESİ - ISO 22000 KALİTE BELGESİ - ISO 45001 KALİTE BELGESİ - ISO 27001 KALİTE BELGESİ - ISO 10002 KALİTE BELGESİ - OHSAS 18001 kalite belgelerine sahiptir.

Nakliye Maliyeti
Satıcı Konumu Istanbul, Turkey

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorum yapan ol!