PROTON ELIC LB-16 IF VOYAGER

Satıcı :  Mena Dedektör
: Stokta
250,000

Uygun Fiyat
Garantisi

7/24
Destek

Proton Elıc LB-16 If Voyager

 

Aygıt açıldığında otomatik olarak ( CEK ) ederek sensorleri kontrol eder sırası ile yanarak tek tek sensorlerin kontrol ve adaptasyonunu sağlar. Reset butonuna basarak aygıtın adaptasyonu onaylanır. Cihaz kullanıma hazırdır metalik hedefler için kırmızı ilgili bölge ışığı yanar boşluk hedefleri için ilgili bölge mavi ışık yanar araka panelde 4 satırdan oluşan 4 sıra ve toplamda 16 ilgili bölge ve 32 adet led mevcuttur bu durum daha önceki serilere nazaran daha kullanışlı ve pc ihtiyacını minimalize eder.... Aç kullan özelliği taşımaktadır.

LB-16 If Voyager Ek olarak ( If Doppler Radar ) Eklentisi sayesinden imkan ve kabiliyeti artırılmış olmakla birlikte alınan verinin daha stabil ve net çözünürlük sağlamla birlikte Doppler Radar ( ahşap panel-pvc panel-beton panel ) gibi oluşumların gözle görünmeyen alanlardaki canlıların tespiti hususunda yardımcı olarak kullanım imkanı sağlanmış olmakla birlikte gerektiğinden ek olarak kullanım alanı çoğaltılmıştır

 

Proton Elıc Lb-16 If Voyager 

LB-16 2021 Model geliştirilmiş en üstün perfonmans ile 16 adet sensor barındırır bu durum diğer LB serisileri modellerine nazaran 16 kat daha iyi bir çözüme sahiptir.

Hızlı Tanım:16satır 32 sütun 64 piksel termal kameradır. Baktığı açıdaki termal farklılıkları 64 piksel çözünürlüğünde görebilir. Görüş açısı 60 derecedir

Manyetik Sensor: Manyetik sensor bulunduğu konumdaki Dc manyetik alan şiddetini ölçer. Her sensor kendi bulunduğu noktadaki baktığı eksendeki manyetik alan şiddetini ölçer. 16 adet olması aynı anda 16 farklı noktadaki manyetik alan şiddetini ölçerek hızı veri toplamasını sağlar. 

Sistem Thermal veya Manyetik olarak seçmeli çalışır tüm sensorler den veri toplandıktan sonra baktığı yön bilgisi ile birlikte bilgisayar yazılımına bluetooth üzerinden veriyi gönderir.

Bilgisayar ortamında bir kürenin merkezinde olan kamera kürenin kabuğunun iç yüzeyinin iç yüzeyine ilgili renge boyar.Bakılan doğrultudaki ( Thermal-Manyetik ) alan şiddetini renk karşılığı olarak görüntü oluşur.

Bu durum yazılım ortamında her bir metal için ayrı rakam olarak karşılar bu durumda kısmen metalin cinsi hakkında bize bilgi verir.

Renk karşılığı kısaca ( metal-kırmız renkler-boşluk mavi renkler - toprak yeşil renkler ) olarak ekrana yansımaktadır. 

İmkan Ve Kabiliyetleri: Yer altında gömülü bulunan el icraatı ile ya da doğal zemine oyularak oluşturulmuş. (Tünel-Oda-Depo) oluşumlarını ve gömülü bulunan metalleri tespitinde boşluk ya da metallerin yerini tespit edebilir.

Bunun yanı sıra kapalı ev içi aramaları veya mağara gibi iç mekan aramaları için uygun menü seçeneği vardır. ( iç mekan-dış mekan )

Proton Elıc Lb-16 If Voyager -Yeniz nasil bir Proton Elıc serisidir Lb-16 If Voyager özelleştirilmiş Lidar ve 64 pxs Thermal sensoru yanı sıra 16 adet iyileştirilmiş çoklu manyetik sensore sahiptir.

Lb-16 If Voyager 1000 mt menzil ve iyi toprak şartlarında 14-50 mt derinliğe nüfuz etmektedir 3d özelleştirilmiş kendine özel programı ve 4d opsiyonel Reflection Pro ( dat-cvs )  özel sunum programı kullanım uyumu vardır ( metal ayrımı-uzaklık tespiti-derinlik bilgisi ) 

Lb-16 If Voyager /64 Pxs Thermal önceki modellere göre 64 kat daha hassas ve daha güçlü aynı zamanda daha geniş bir alanı saniyeler içerisinde ps ekranında yüksek çözünürlüklü 3d görüntü sunar.

Lb-16/16 lı Geliştirilmiş ve çoklu Prop ile daha güçlü ve daha net daha hızlı olma imkan kabiliyeti.

Lb-16/Lidar V3 eklentisi yüzey tanıma bildirim 40 mt ölçülebilir yürüme mesafesi

Lb-16/Güçlü lazer( kırmız-yeşil ) 5-10 mliA

Lb-16/24 saat çalışabilen batarya Power bank 10.000 mah-20.000 mah

Lb-16/Su geçirmez ve darbeye dayanıklı G Shock

Lb-16/Yazılım Cd'si dahil

Lb-16/Kullanım Cd'si dahil

Lb-16/Eğitim desteği verilmektedir

Lb-16/2 Yıl Garanti kapsamı

Not-Bilgisayar dahil değildir.

Uyumlu Bilgisayar Windows 10

                                                               LB-16 If Voyager Sahip olduğu sertifikalar 

CE Belgesi Kalite Belgesi

ISO 9001   Kalite Belgesi

ISO 14001  Kalite Belgesi

ISO 22000  Kalite Belgesi

ISO 45001  Kalite Belgesi

ISO 27001  Kalite Belgesi

ISO 10002  Kalite Belgesi

OHSAS 18001

Nakliye Maliyeti
Satıcı Konumu Istanbul, Turkey

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorum yapan ol!